2.El Hasta Yatağı Fiyatları İstanbul

2.El Hasta Yatağı Fiyatları İstanbul

2.El Hasta Yatağı Fiyatları İstanbul

İstanbul merkez ve ilçelerinde bulunan medikal malzeme ve hasta yataklarınızı değerinde alım ve satımı yapılmaktadır.
Yatalak hasta veya kısa dönemli istirahat esnasında kullandığınız hasta yataklarını belli bir zaman sonra ihtiyacınız kalmadığında ev ortamında yer kaplamaktadır.
Yatan hastanız gözünüzün önüne gelmektedir.
Firmamızı arar ve kullanmış olduğunuz hasta karyolasının görselini 2.El Hasta Yatağı Fiyatları İstanbul 05302865343 whatsapp yolu ile bize ulaştırırsanız hasta yatağını değerlendirebilirsiniz.

2.El Hasta Yatağı Fiyatları Kadıköy
Elektrikli Hasta Karyolası

Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Hasta Yatakları

Hastanızın sorunsuz bir şekilde hastalık sürecini geçirmesi, bakımında ona sunduğunuz olanaklara ile mümkündür. Hastanızın en iyi şekilde bakımını sağlamak açısından hasta yataklarının kiralanması mümkün kılınmıştır. Hasta karyolası kiralama ile satın alamayacağınız, alsanız da nasıl muhafaza edeceğinizi, ne yapacağınızı bilemediğiniz yatakları bu işlem sayesinde elde edebilirsiniz. Kiralama işlemini firma ile yaptığınız anlaşma ile tamamlayacaksınız. Anlaşma sonrasında yatağınız evinize teslim edilecektir.

Hasta Yataklarının Sağladığı Faydalar

Yatan hastalar için yatağın sahip olduğu özellikler oldukça önemlidir. Hareket etme engeli olan kişilerin yatarak zarar görmemesi için hasta yatağında yatması sağlıklı olacaktır. Bunun için oluşturulmuş olan havalı yataklar vardır. Sırt problemlerinin önüne geçmek için lazer kesim ya da boşluklu yataklar tercih edilebilir. Elektronik özelliğe de sahip olan bu yataklar için satın alma işlemi zor olabilir. Bu durum Hasta yatağı kiralama ile son bulmuştur. Son derece uygun fiyatlar ile hasta yatağı kiralayabilirsiniz. Bu sayede hastanızın bakımı kolaylaşacaktır. Gerçekleşebilecek olan diğer problemlerin önüne geçmeniz sağlanacaktır.

Yatak kiralamanız için bu hizmeti sunan firmalar ile görüşmeniz mümkündür. İnternet üzerinden bu hizmeti veren firmalar ile anlaşabilirsiniz. Ayrıca kiralayabilecek olduğunuz yatakları da görebilirsiniz. Hem özellik hem de boyutlar hakkında edinmiş olduğunuz bilgilerden yola çıkarak, kiralık hasta yatakları İstanbul üzerinden araştırma yapıp, istediğiniz hasta yatağını elde edebilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilir ;  ikinci el elektrikli hasta yatağı fiyatları
Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Hasta Yatakları
2.El Hasta Yatağı Fiyatları İstanbul
Hasta karyolası kiralama istanbul
Hasta yatağı kiralama
2.El Hasta Yatağı Fiyatları Üsküdar
2.El Hasta Yatağı Fiyatları Ümraniye
2.El Motorlu Hasta Yatağı Fiyatları

Uygun Fiyatlı Hasta Kiralama Yatakları

Yatan hastalar için özel olarak oluşturulmuş olan hasta yatakları, sağlıklı kullanım için şarttır. Evde baktığınız hastanızın hareket kabiliyetinin yeterli olmamasından ötürü, sırtının zarar görmesi ileri aşamalarda karşılaşacak olduğunuz sorunlardandır. Bu sebeple kiralık hasta karyolası temin edebilirsiniz. Kiralık olması sayesinde, sonrasında yatağın nasıl muhafaza edileceğini düşünmenize gerek kalmaz. Kalitesi oldukça yüksek olan karyolaları alma gücünüz yoksa, kiralayarak hastanızın konforlu zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Hasta Yatağının Özellikleri

Hasta yataklarının en önemli özelliği hareket edebiliyor olmasıdır. Rahatlıkla taşınabilir olması sayesinde, evin içinde yer değiştirilebiliyor.
Bu durum hastanın farklı mekanlarda yer alması açısından önemlidir. Bunun dışında korkuluklu olan, başlığı hareket edebilen hasta yatakları da mevcuttur. Hasta yatakları kiralama ile hastanızın bu özelliklere sahip olan yataklarda bakımını gerçekleştirebilirsiniz. Tuvalet özelliğinin bulunması da mümkündür. Yatan hastalar için duş ve tuvaletin en büyük problem olduğu düşünülürse, bu şeklide bir yatağın olması bakımını sağlayan kişi için de kolaylık sağlayacaktır.

İletişim :

Sabit İrtibat Numaralarımız : 02164052525 – 02164052545
Mobil ve Whatsapp Hatlarımız : 05323779307 – 05302865343 numaralardan 7/24/365 gün ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz.

Fiyat açısından ya da kalite performans açısından düşünüldüğünde; yatakların kiralanması büyük avantajdır. Üstelik yatak kiralamasının internet üzerinden işlemleri yapılabiliyor. Direkt olarak seçtiğiniz yatağı sipariş vererek, evinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Hızlı ve güvenli bir şekilde işlemi tamamlayarak almış olduğunuz yatağın ödemelerini yatağı kullandığınız süre boyunca düzenli olarak yapmanız gerekiyor. Kiralık hasta yatakları İstanbul kapsamında düşünüldüğünde, uygun fiyatlı çok sayıda yatak bulunabilecektir.

2. El Hasta Yatağı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Hasta Karyolası Yatağı
Next post Kiralık Hasta Karyolası

Sosyal Medya Takip Linklerimiz.

Kiralık Hastane Tipi Hasta Yatakları

Kiralık Hastane Tipi Hasta Yatakları İstanbul Whatsapp +905302865343
Farklı hastane tipi 3 – 4 motorlu hasta karyolası İSTANBUL içinde kiralama olarak tedarik edebilir aynı gün adrese kurulumu ve teslimatı yapılmaktadır.

Motorlu Hasta Yatağı Sipariş

Motorlu Hasta Yatağı Sipariş Hattı +905302865343
Ürün siparişi için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.
Firmamızı sabit numaralardan arayarak ürün hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Android veya iOS yazılımlı akıllı telefonu olan müşterilerimiz, satış departmanında çalışan arkadaşlara sosyal medya whatsapp, instagram, linkedin, twitter, skype, facebook, youtube  vb… alanlardan bize ulaşabilirsiniz.
Mobil Tel : +905302865343 – +905323779307
Whatsapp Hattı : +905539554343

Medikal Blog Store
Mağaza İletişim / Store Info
Yetkili: Mehmet SÖYLER
Fetih Mah. Kars Sok. No:7/B
Ataşehir-İSTANBUL
Tel : 02163498080
Gsm : 05302865343
Mail : mosspa34@gmail.com

SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ…

Hakkımızda

Müşterinin sipariş ve istekleri doğrultusunda Türkiye ve Yurt dışından gelen Hasta Karyolası, evde hasta yatağı, havalı yatak, hasta yatağı, siparişlerini en iyi şekilde üretip  ve teslimatı yapmış olmaktan firmamız MOSSPA onur ve gurur duymaktadır.
Mosspa her zaman kaliteyi müşterisine en uygun fiyata sunmayı ilke belirlemiştir.

Call Now ButtonHemen Teklif Alın..