Hasta Yatağı Fiyatları İstanbul

Hasta Yatağı Fiyatları İstanbul

ikinci el ve sıfır kumandalı elektrikli hasta yatağı fiyatları İSTANBUL

Elektrikli Hasta karyolası söz konusu olduğunda hastanın kısa süreli ya da uzun süreli kullanımı düşünülmeksizin bu ihtiyaca cevap vermek son derece büyük önem göstermektedir. Zira kısa süreli de olsa kırıklara bağlı olarak oluşacak olan hasta yatağı kullanımı dikkate alınmadığı durumlarda hastanın bütünü ile sağlığının etkilenmesi anlamını taşıyacaktır.


Elektrikli Hasta karyolası kullanımında en çıkan gurup olan hastaneler ve bakım evleri için olduğu gibi evde kullanılacak olan hasta yatakları içinde hizmet sunan firmamız üretim ve montaj adımlarını tamamlayan ekipleri ile son derece büyük bir projeye imza atmaktadır. İnsan sağlığının kritik önem taşıdığı düşünüldüğünde tedbirlerin maksimum düzeyde arttırılmasını düşünen yapımız ile bir hastanın ihtiyaç duyabileceği tüm detaylara uygun hareket ediyoruz.


Elektrikli Hasta karyolası konusunda her zaman en kaliteli ve dayanıklı elektrik motorlarını kullanan firmamız maksimum 250 kilogram ağırlığa destek sunacak şekilde dizayn edilen hareketli bölümlerde bir hastanın ihtiyacı olan tüm manevraları sorunsuz yapabilmesi için uygun ortam hazırlıyor. Elektrikli Hasta karyolası boyutları düşünüldüğünde de son derece faydalı hizmetlere imza atan ekiplerimiz bu yönü ile bakıldığında da hastaların yaşayacakları oda ve ortamda maksimum ferahlığa ve konfora sahip olabilmesini amaçlıyor. 220 Santimetreye ulaşabilen boyutları yanı sıra 2 metreyi bulan uzunluğu ile elektrikli hasta yataklarında konfor ve ferahlık sunuyor.

Hareketli Elektrikli Hasta Yatağı Kiralama

Elektrikli Hasta Yatağı üreten aynı zamanda montajını da yapan bir firma olarak daima müşterilerimize en iyisini sunmak üzere yola çıkmış durumdayız. Bu yönü ile bakıldığında hastaların hareketli aksamlar ve parçalara sahip olması büyük önem taşımaktadır. Sırt ve ayak bölgesinde yer alan özel manevra alanları sayesinde yükseklik ayarlama olanağı sağlanmaktadır. Sırt bölgesinde 65 santime ulaşan yükseklik ayarlama olanağı kişinin yemek yiyebilecek pozisyona erişmesi için yeterli olacaktır. Elektrikli Hasta Yatağıkonusunda üretimlere her zaman hasta konforunu dikkate alarak imza atan firmamız ayrıca ihtiyaç durumunda yatağın yer aldığı bölümün değişebilmesi için özel tekerlekler ile destek sunmaktadır. Bu sayede dilediğinizde hasta yatağını bir başka bölüme sürüklemeniz mümkün olacaktır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Kiralık Ev Tipi Hasta Yatakları

Kiralık Metal Korkuluklu 2 Motorlu Hasta Karyolası 

Kiralık Alüminyum Korkuluklu 2 Motorlu Hasta Karyolası 

Kiralık Abs Başlık ve Ayak Uçlu Alüminyum Korkuluklu 2 Motorlu Hasta Karyolası 

Kiralık Abs Başlık ve Ayak Uçlu 4 Parça Korkuluklu 2 Motorlu Hasta Karyolası 

Kiralık Asansörlü Abs Başlık ve Ayak Uçlu 4 Parça Korkuluklu 3 Motorlu Hasta Karyolası 

Kiralık Asansörlü Abs Başlık ve Ayak Uçlu 4 Parça Korkuluklu 4 Motorlu Hasta Karyolası 

Hasta yatakları İstanbul sınırları içinde kiralama yapılır, firmamızı aramanız yeterli olacaktır.
Nakliye ve kurulum firmamıza aittir.
Fetih Mah Somuncu Baba Sok No : 53 Ataşehir – İstanbul
İletişim : 02164052525 – 02164052828 – 02164052545 – 05302865343 

Kadıköy ilçe sınırlarında yatan hasta malzemeleri ve medikal ürünleri medikalblog medikalden temin edebilirsiniz.

Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Medikal Cihazlar

Medikal üretim oldukça gelişmiştir. Tıbbi olanakların gelişmesi ile beraber, medikal ürünlerin kullanımı da epey artmıştır. Ataşehir medikal ürünleri göz önünde bulundurulduğunda, hastaların bakımının kolaylaşması için çok sayıda ürüne erişimin kolay olduğunu söyleyebiliriz. Hem hasta bakımı hem de tedavi süreci, üretilmiş olan medikal ürünler sayesinde hızlı ve rahat bir şekilde gerçekleşecektir.

Medikal Ürün Kullanımının Faydaları

Evinizde kullandığınız medikal ürünler sayesinde hem zamandan tasarruf edip hem de istediğiniz her an kontrollerinizi yaparak, ölçümlerin kaydını tutabilirsiniz. Aylık olarak ölçümlerinizi belli saatlerde yaparak, tuttuğunuz kayıtları doktorunuzla paylaşarak geniş çapta yorum yapmasını sağlayabilirsiniz. Evinizde ölçümünü yapabilecek olduğunuz şeker, şeker hastaları için büyük kolaylık sağlıyor. Şeker ölçüm cihazı ile evinizde istediğiniz her zaman şekerinizi ölçebilirsiniz. Cihazın kullanımı hastanın kendisi tarafından dahi olabilir. Kolay kullanımı sayesinde şeker ölçümünün yaygın bir şeklide yapıldığını söyleyebiliriz.

Ölçüm cihazları arasında ateş ölçüm cihazı da bulunuyor. Ateş ölçüm cihazlarının günümüzdeki kullanımı oldukça kolay. Edinmiş olduğunuz uzaktan ateş ölçer ile evinizde uyurken dahi bebeğinizin ateşini ölçebilirsiniz. Rahatsız etmeyecek olan bu medikal ürün sayesinde, sorunsuz bir şekilde ateş ölçümü yapılabilir. Genel görünümünün tabanca şekliden olduğunu söyleyebiliriz. Tekbir tuşa basarak ateş ölçümünü sağlayabilirsiniz. İlk tuşa bastığınızda ekrana gelecek olan ölçüm, bir önceki ölçümünüz olacaktır. İkinci kez bastıktan sonra ise ateş ölçer o anki ateşinizi gösterecektir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  3 Motorlu Hasta Karyolası

Hasta Karyolası 19 Mayıs Mahallesi 
Hasta Karyolası Acıbadem Mahallesi 
Hasta Karyolası Bostancı Mahallesi 
Hasta Karyolası Caddebostan Mahallesi 
Hasta Karyolası Caferağa Mahallesi 
Hasta Karyolası Dumlupınar Mahallesi 
Hasta Karyolası Eğitim Mahallesi 
Hasta Karyolası Erenköy Mahallesi 
Hasta Karyolası Fenerbahçe Mahallesi 
Hasta Karyolası Feneryolu Mahallesi 
Hasta Karyolası Fikirtepe Mahallesi 
Hasta Karyolası Göztepe Mahallesi 
Hasta Karyolası Hasanpaşa Mahallesi 
Hasta Karyolası Koşuyolu Mahallesi 
Hasta Yatağı Kozyatağı Mahallesi 
Hasta Yatağı Merdivenköy Mahallesi 
Hasta Yatağı Osmanağa Mahallesi 
Hasta Yatağı Rasimpaşa Mahallesi 
Hasta Yatağı Sahrayı Cedit Mahallesi 
Hasta Yatağı Suadiye Mahallesi 
Hasta Yatağı Zühtüpaşa Mahallesi

2 Motorlu Hasta Karyolası Satış Ve Kiralama Mosspa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Kiralik Hasta Yatağı
Next post Hasta Yatağı Üsküdar

Sosyal Medya Takip Linklerimiz.

Kiralık Hastane Tipi Hasta Yatakları

Kiralık Hastane Tipi Hasta Yatakları İstanbul Whatsapp +905302865343
Farklı hastane tipi 3 – 4 motorlu hasta karyolası İSTANBUL içinde kiralama olarak tedarik edebilir aynı gün adrese kurulumu ve teslimatı yapılmaktadır.

Motorlu Hasta Yatağı Sipariş

Motorlu Hasta Yatağı Sipariş Hattı +905302865343
Ürün siparişi için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.
Firmamızı sabit numaralardan arayarak ürün hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Android veya iOS yazılımlı akıllı telefonu olan müşterilerimiz, satış departmanında çalışan arkadaşlara sosyal medya whatsapp, instagram, linkedin, twitter, skype, facebook, youtube  vb… alanlardan bize ulaşabilirsiniz.
Mobil Tel : +905302865343 – +905323779307
Whatsapp Hattı : +905539554343

Medikal Blog Store
Mağaza İletişim / Store Info
Yetkili: Mehmet SÖYLER
Fetih Mah. Kars Sok. No:7/B
Ataşehir-İSTANBUL
Tel : 02163498080
Gsm : 05302865343
Mail : mosspa34@gmail.com

SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ…

Hakkımızda

Müşterinin sipariş ve istekleri doğrultusunda Türkiye ve Yurt dışından gelen Hasta Karyolası, evde hasta yatağı, havalı yatak, hasta yatağı, siparişlerini en iyi şekilde üretip  ve teslimatı yapmış olmaktan firmamız MOSSPA onur ve gurur duymaktadır.
Mosspa her zaman kaliteyi müşterisine en uygun fiyata sunmayı ilke belirlemiştir.

Call Now ButtonHemen Teklif Alın..