Hasta Yatağı Kiralama İstanbul Anadolu Yakası

Hasta Yatağı Kiralama İstanbul Anadolu Yakası

Kiralık Hasta Karyolası İstanbul Fiyatları 02164052545 – 05302865343

Evde yatan hastalara kolaylık sağlayan Elektrikli, Hareketli, Kumandalı hasta Karyolaları İstanbul bölgesinde hizmetinize sunulmaktadır.

Hasta Yatağı Kiralama İstanbul Anadolu Yakası

Elektrikli Hasta Yatağı söz konusu olduğunda hastanın kısa süreli ya da uzun süreli kullanımı düşünülmeksizin bu ihtiyaca cevap vermek son derece büyük önem göstermektedir. Zira kısa süreli de olsa kırıklara bağlı olarak oluşacak olan hasta yatağı kullanımı dikkate alınmadığı durumlarda hastanın bütünü ile sağlığının etkilenmesi anlamını taşıyacaktır.

Elektrikli Hasta Yatağı kullanımında en çıkan gurup olan hastaneler ve bakım evleri için olduğu gibi evde kullanılacak olan hasta yatakları içinde hizmet sunan firmamız üretim ve montaj adımlarını tamamlayan ekipleri ile son derece büyük bir projeye imza atmaktadır. İnsan sağlığının kritik önem taşıdığı düşünüldüğünde tedbirlerin maksimum düzeyde arttırılmasını düşünen yapımız ile bir hastanın ihtiyaç duyabileceği tüm detaylara uygun hareket ediyoruz.

Elektrikli Hasta Yatağı konusunda her zaman en kaliteli ve dayanıklı elektrik motorlarını kullanan firmamız maksimum 250 kilogram ağırlığa destek sunacak şekilde dizayn edilen hareketli bölümlerde bir hastanın ihtiyacı olan tüm manevraları sorunsuz yapabilmesi için uygun ortam hazırlıyor.

Elektrikli Hasta Yatağı boyutları düşünüldüğünde de son derece faydalı hizmetlere imza atan ekiplerimiz bu yönü ile bakıldığında da hastaların yaşayacakları oda ve ortamda maksimum ferahlığa ve konfora sahip olabilmesini amaçlıyor. 220 Santimetreye ulaşabilen boyutları yanı sıra 2 metreyi bulan uzunluğu ile elektrikli hasta yataklarında konfor ve ferahlık sunuyor.

Elektrikli Hasta Yatağı Hareketli Bölgeler 

Elektrikli Hasta Yatağı üreten aynı zamanda montajını da yapan bir firma olarak daima müşterilerimize en iyisini sunmak üzere yola çıkmış durumdayız. Bu yönü ile bakıldığında hastaların hareketli aksamlar ve parçalara sahip olması büyük önem taşımaktadır. Sırt ve ayak bölgesinde yer alan özel manevra alanları sayesinde yükseklik ayarlama olanağı sağlanmaktadır. Sırt bölgesinde 65 santime ulaşan yükseklik ayarlama olanağı kişinin yemek yiyebilecek pozisyona erişmesi için yeterli olacaktır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Hasta Karyolası İstanbul

Elektrikli Hasta Yatağı konusunda üretimlere her zaman hasta konforunu dikkate alarak imza atan firmamız ayrıca ihtiyaç durumunda yatağın yer aldığı bölümün değişebilmesi için özel tekerlekler ile destek sunmaktadır. Bu sayede dilediğinizde hasta yatağını bir başka bölüme sürüklemeniz mümkün olacaktır.

Metal Korkuluklu 2 Motorlu Hasta Karyolası 

Alüminyum Korkuluklu 2 Motorlu Hasta Karyolası 

Abs Başlık ve Ayak Uçlu Alüminyum Korkuluklu 2 Motorlu Hasta Karyolası 

Abs Başlık ve Ayak Uçlu 4 Parça Korkuluklu 2 Motorlu Hasta Karyolası 

Asansörlü Abs Başlık ve Ayak Uçlu 4 Parça Korkuluklu 3 Motorlu Hasta Karyolası 

Asansörlü Abs Başlık ve Ayak Uçlu 4 Parça Korkuluklu 4 Motorlu Hasta Karyolası 

Hasta Bakımını Kolaylaştıran Ürünler

Gelişen teknoloji ve tıp alanının ilerlemesi, hasta bakımı için medikal ürünlerin de aynı şekilde ilerleme kat etmesine neden olmuştur. Bu sayede çok sayıda hastanın konforlu koşullarda bakımı yapılabilmektedir. Yatan hastalar için üretilen hasta bezi çeşitleri ile hastanın tuvalet ihtiyacını sorunsuz bir şekilde karşılaması mümkün olmuştur. Anti bakteriyel ürünlerin kullanılması, bezin hava alması gibi nitelikler; bez kullanımının hastaya zarar vermesinin önüne geçmektedir. Hastanızda kullandığınız bez malzemesinin onun cildine zarar vermiyor olmasına dikkat etmelisiniz.

Hastalığınızı Kontrol Edebileceğiniz Cihazlar

Medikal ürün kullanımının yaygınlaşması ile çok sayıda hastalık, hasta olan kişi tarafından dahi kontrol edilebilir bir hal almıştır. Bunun en güzel örneği, şeker hastalarının evinde, iş yerinde, bulunduğu herhangi bir ortamda şekerini ölçebiliyor olmasıdır. Şeker ölçüm cihazı, her hastanın edinebilecek olduğu bir cihazdır. Tek olumsuz yanı doktor kontörlünde olmamasından ötürü, hastanın şeker derecesine dair tıbbi yorum alamayacak olmasıdır. Bunun dışında hastalar istediği her an şeker ölçümünü yapabilecek olduğundan avantajlı bir konumdadır.

Medikal cihazlar arasında teknolojik ilerleme ile birlikte gelişim göstermiş bir diğer cihaz ise ateş ölçüm cihazlarıdır. Temas gerektirmeden ölçüm yapan cihazlar, saniyeler içinde ateşinizi ölçmektedir. Bu sayede genel olarak küçük yaşta olan çocuklar için ateş ölçümü kolaylaştırılmıştır. Ateş ölçüm cihazı kullanarak, hızlı ve güvenli şekilde ateşinizin ölçülmesini siz dahi sağlayabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Satılık Hasta Karyolası Avcılar

Hasta yatakları İstanbul sınırları içinde kiralama yapılır, firmamızı aramanız yeterli olacaktır.
Nakliye ve kurulum firmamıza aittir.
Fetih Mah Somuncu Baba Sok No : 53 Ataşehir – İstanbul
İletişim : 02164052525 – 02164052828 – 02164052545 – 05302865343 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post ikinci el elektrikli hasta yatağı fiyatları
Next post Hasta Yatağı Kiralama Kadıköy

Sosyal Medya Takip Linklerimiz.

Kiralık Hastane Tipi Hasta Yatakları

Kiralık Hastane Tipi Hasta Yatakları İstanbul Whatsapp +905302865343
Farklı hastane tipi 3 – 4 motorlu hasta karyolası İSTANBUL içinde kiralama olarak tedarik edebilir aynı gün adrese kurulumu ve teslimatı yapılmaktadır.

Motorlu Hasta Yatağı Sipariş

Motorlu Hasta Yatağı Sipariş Hattı +905302865343
Ürün siparişi için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.
Firmamızı sabit numaralardan arayarak ürün hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Android veya iOS yazılımlı akıllı telefonu olan müşterilerimiz, satış departmanında çalışan arkadaşlara sosyal medya whatsapp, instagram, linkedin, twitter, skype, facebook, youtube  vb… alanlardan bize ulaşabilirsiniz.
Mobil Tel : +905302865343 – +905323779307
Whatsapp Hattı : +905539554343

Medikal Blog Store
Mağaza İletişim / Store Info
Yetkili: Mehmet SÖYLER
Fetih Mah. Kars Sok. No:7/B
Ataşehir-İSTANBUL
Tel : 02163498080
Gsm : 05302865343
Mail : mosspa34@gmail.com

SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ…

Hakkımızda

Müşterinin sipariş ve istekleri doğrultusunda Türkiye ve Yurt dışından gelen Hasta Karyolası, evde hasta yatağı, havalı yatak, hasta yatağı, siparişlerini en iyi şekilde üretip  ve teslimatı yapmış olmaktan firmamız MOSSPA onur ve gurur duymaktadır.
Mosspa her zaman kaliteyi müşterisine en uygun fiyata sunmayı ilke belirlemiştir.

Call Now ButtonHemen Teklif Alın..