Hasta Yatağı Kiralama Kadıköy

Hasta Yatağı Kiralama Kadıköy

Hasta Yatağı Kiralama Kadıköy ilçe ve mahallelerinde hizmet vermekteyiz.
Talep ettiğiniz hasta karyolasının kurulum ve nakliyatı firmamız tarafından yapılmaktadır.

Kiralık Hasta Karyolası Kadıköy Kiralama Fiyatları 02163498080 – 05302865343

Evde yatan hastalara kolaylık sağlayan Elektrikli, Hareketli, Kumandalı hasta Karyolaları Kadıköy bölgesinde hizmetinize sunulmaktadır.


Hasta Yatağı Kiralama Kadıköy

Hasta Yatağı Kiralama Kadıköy

Elektrikli Hasta karyolasısöz konusu olduğunda hastanın kısa süreli ya da uzun süreli kullanımı düşünülmeksizin bu ihtiyaca cevap vermek son derece büyük önem göstermektedir. Zira kısa süreli de olsa kırıklara bağlı olarak oluşacak olan hasta yatağı kullanımı dikkate alınmadığı durumlarda hastanın bütünü ile sağlığının etkilenmesi anlamını taşıyacaktır.


Elektrikli Hasta karyolası kullanımında en çıkan gurup olan hastaneler ve bakım evleri için olduğu gibi evde kullanılacak olan hasta yatakları içinde hizmet sunan firmamız üretim ve montaj adımlarını tamamlayan ekipleri ile son derece büyük bir projeye imza atmaktadır. İnsan sağlığının kritik önem taşıdığı düşünüldüğünde tedbirlerin maksimum düzeyde arttırılmasını düşünen yapımız ile bir hastanın ihtiyaç duyabileceği tüm detaylara uygun hareket ediyoruz.


Elektrikli Hasta karyolası konusunda her zaman en kaliteli ve dayanıklı elektrik motorlarını kullanan firmamız maksimum 250 kilogram ağırlığa destek sunacak şekilde dizayn edilen hareketli bölümlerde bir hastanın ihtiyacı olan tüm manevraları sorunsuz yapabilmesi için uygun ortam hazırlıyor. Elektrikli Hasta karyolası boyutları düşünüldüğünde de son derece faydalı hizmetlere imza atan ekiplerimiz bu yönü ile bakıldığında da hastaların yaşayacakları oda ve ortamda maksimum ferahlığa ve konfora sahip olabilmesini amaçlıyor. 220 Santimetreye ulaşabilen boyutları yanı sıra 2 metreyi bulan uzunluğu ile elektrikli hasta yataklarında konfor ve ferahlık sunuyor.

Hareketli Elektrikli Hasta Yatağı Kiralama

Elektrikli Hasta Yatağı üreten aynı zamanda montajını da yapan bir firma olarak daima müşterilerimize en iyisini sunmak üzere yola çıkmış durumdayız. Bu yönü ile bakıldığında hastaların hareketli aksamlar ve parçalara sahip olması büyük önem taşımaktadır. Sırt ve ayak bölgesinde yer alan özel manevra alanları sayesinde yükseklik ayarlama olanağı sağlanmaktadır. Sırt bölgesinde 65 santime ulaşan yükseklik ayarlama olanağı kişinin yemek yiyebilecek pozisyona erişmesi için yeterli olacaktır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Hasta Yatağı Fiyatları İstanbul

Elektrikli Hasta Yatağı konusunda üretimlere her zaman hasta konforunu dikkate alarak imza atan firmamız ayrıca ihtiyaç durumunda yatağın yer aldığı bölümün değişebilmesi için özel tekerlekler ile destek sunmaktadır. Bu sayede dilediğinizde hasta yatağını bir başka bölüme sürüklemeniz mümkün olacaktır.

Kiralık Metal Korkuluklu 2 Motorlu Hasta Karyolası 

Kiralık 2 Motorlu Hasta Karyolası 
Kiralık Kadıköy 2 Motorlu Hasta Karyolası 

Kiralık Alüminyum Korkuluklu 2 Motorlu Hasta Karyolası 

Kiralık 2 Motorlu Hasta Karyolası İstanbul
Kiralık Metal 2 Motorlu Hasta Karyolası 

Kiralık Abs Başlık ve Ayak Uçlu Alüminyum Korkuluklu 2 Motorlu Hasta Karyolası 

Kiralık Alüminyum Korkuluklu 2 Motorlu Hasta Karyolası 
Kiralık Yatan Hasta 2 Motorlu Hasta Karyolası 

Kiralık Abs Başlık ve Ayak Uçlu 4 Parça Korkuluklu 2 Motorlu Hasta Karyolası 

Kiralık Hastane Tipi 3 Motorlu Hasta Karyolası 
Kiralık Hastane 3 Motorlu Hasta Karyolası 

Kiralık Asansörlü Abs Başlık ve Ayak Uçlu 4 Parça Korkuluklu 3 Motorlu Hasta Karyolası 

Kiralık Lüx 3 Motorlu Hasta Karyolası 
Kiralık 3 Motorlu Hasta Karyolası 

Kiralık Asansörlü Abs Başlık ve Ayak Uçlu 4 Parça Korkuluklu 4 Motorlu Hasta Karyolası 

Kiralık ABS Korkuluklu 4 Motorlu Hasta Karyolası 
Kiralık ABS Korkuluklu 4 Motorlu Hasta Karyolası İstanbul
ABS Korkuluklu 4 Motorlu Hasta Karyolası Kiralama İstanbul

Hasta Takibinde Kullanılması Gereken Cihazlar

Hastanızın evdeki bakımının en iyi şekilde olması; onun gün içinde tansiyon, şeker, ateş gibi ölçümlerinizi yapmanızı gerektirebilir. Bazı durumlarda düzenli olarak bu ölçümleri yapıp, kayıt altında tutmanız isteniyor. Bu gibi durumlar için Ataşehir medikal tarafından ulaşabilecek olduğunuz ürünleri kullanabilirsiniz. Cihazların kullanımının kolay olması, çok sayıda kişinin bu cihazları edinmesini mümkün kılmıştır. Sağlık için gün içinde vücudunuzda ki şeker oranını, ateş ya da tansiyonu siz dahi kontrol edebilirsiniz.

Elektronik Medikal Cihaz Kullanımı

Şeker hastası olan kişilerin rutin olarak şeker ölçümü yaptırması gerekebilir. Bunun için normal koşullarda hastane aracılığıyla kan şekeri testi yaptırmanız gerekiyor. Ancak gelişen teknoloji, hastaların evlerinde dahi şekerlerini ölçmesini mümkün kılıyor. Şeker ölçüm cihazı ile evinizde dahi şeker ölçümü yapabilirsiniz. Üstelik hasta kendi kendisinin şekerini ölçebilir. Aldığınız cihazın kullanımının ne kadar olacağını doktorunuz belirleyebilir. Yaş, hastalık derecesi gibi durumlarda da cihaz kullanımının sıklığını etkileyecek olan faktörlerdendir.

Medikal cihazlar sayesinde ölçümü çok kolay olan bir diğer hastalık ise ateştir. Sık sık ateşlenen her yaşta insan için kullanıma uygun olan, temassız ateş ölçerler üretilmiştir. Vücudunuzda kulağınızdan dahi ateşinizi ölçmeniz mümkündür. Tuşa basarak, kırmızı ışığı ateşinizi ölçecek olduğunuz bölgeye tutacaksınız. Saniyeler içinde ateşiniz ekranda yazacaktır. Bu sayede zorluk çıkarmadan küçük yaştaki çocuklarınızda da ateş ölçer kullanımı mümkün olmuştur.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Kiralık Hasta Karyolası Ataşehir

Hasta yatakları İstanbul sınırları içinde kiralama yapılır, firmamızı aramanız yeterli olacaktır.
Nakliye ve kurulum firmamıza aittir.
Fetih Mah Somuncu Baba Sok No : 53 Ataşehir – İstanbul
İletişim : 02164052525 – 02164052828 – 02164052545 – 05302865343 

Kadıköy ilçe sınırlarında yatan hasta malzemeleri ve medikal ürünleri medikalblog medikalden temin edebilirsiniz.

19 Mayıs Mahallesi
Acıbadem Mahallesi
Bostancı Mahallesi
Caddebostan Mahallesi
Caferağa Mahallesi
Dumlupınar Mahallesi
Eğitim Mahallesi
Erenköy Mahallesi
Fenerbahçe Mahallesi
Feneryolu Mahallesi
Fikirtepe Mahallesi
Göztepe Mahallesi
Hasanpaşa Mahallesi
Koşuyolu Mahallesi
Kozyatağı Mahallesi
Merdivenköy Mahallesi
Osmanağa Mahallesi
Rasimpaşa Mahallesi
Sahrayı Cedit Mahallesi
Suadiye Mahallesi
Zühtüpaşa Mahallesi

Güneşli Bahçe Sokak Zaman Sokak Prof. Dr. Vehbi Sarıdal Sokak Münir Nurettin Selçuk Caddesi Atatürk Caddesi.-İnönü Caddesi Bağlantı Yolu Chalcedon Çetin Emeç Bulvarı Batman Sokak Itri Dede Sokak Bilim Sokak Mahmut Baba Sokak Rasim Paşa Sokak Dr. Mithat Süyev Sokak Bostancı Hatboyu Sokak Uzunçayır Çıkışı-K14 Mahur Sokak Dr. Erkin Caddesi Rüştiye Sokak Üst Çeşme Sokak Celal Muhtar Sokak Yoğurtçu Çayırı Caddesi Çınarlı Sokak Vural Sokak Gen. Asım Gündüz Caddesi Turşucudere Sokak Petrol Ofisi Akçakoca Sokak Dinlenç Caddesi Bahtlı Sokak Ulusuluk Sokak Etem Kaptan Sokak İskele Camii Kadıköy-İDO Şaşkınbakkal Sürücü Kursu Damga SoK. Moda Cad. Moda İlkokulu Özel Echomar Göztepe Hastanesi Operatör Cemil Topuzlu Caddesi İskele Cami-Çarşı Damga Sokak.-İskele Cami Final Dergisi Dershanesi Kadıköy Merkez Şube Kadıköy Minibüs Durakları Acıbadem Zeamet Sokak Yenisahra Taşocağı Sokak Ayşe Çavuş Sokak Sports International Kortanpaşa Sokak ERENKÖY BEL FITIĞI ve FİZİK TEDAVİ MERKEZİ Sevinç Dershaneleri Bağdat Caddesi Şubesi Klise-Moda İlköğretim Okulu Ayrılıkçeşme Doktor Mithat Süyev Sokak Ünalan Kalamış İlköğretim Okulu Moda İlköğretim Okulu-Moda Mehmet Akman Sokak Atatürk Caddesi (Yelkenli Değirmen Sokak.)

Dikkatinizi Çekebilir ;  Kiralık Hasta Karyolası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Hasta Yatağı Kiralama İstanbul Anadolu Yakası
Next post Kiralik Hasta Yatağı

Sosyal Medya Takip Linklerimiz.

Kiralık Hastane Tipi Hasta Yatakları

Kiralık Hastane Tipi Hasta Yatakları İstanbul Whatsapp +905302865343
Farklı hastane tipi 3 – 4 motorlu hasta karyolası İSTANBUL içinde kiralama olarak tedarik edebilir aynı gün adrese kurulumu ve teslimatı yapılmaktadır.

Motorlu Hasta Yatağı Sipariş

Motorlu Hasta Yatağı Sipariş Hattı +905302865343
Ürün siparişi için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.
Firmamızı sabit numaralardan arayarak ürün hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Android veya iOS yazılımlı akıllı telefonu olan müşterilerimiz, satış departmanında çalışan arkadaşlara sosyal medya whatsapp, instagram, linkedin, twitter, skype, facebook, youtube  vb… alanlardan bize ulaşabilirsiniz.
Mobil Tel : +905302865343 – +905323779307
Whatsapp Hattı : +905539554343

Medikal Blog Store
Mağaza İletişim / Store Info
Yetkili: Mehmet SÖYLER
Fetih Mah. Kars Sok. No:7/B
Ataşehir-İSTANBUL
Tel : 02163498080
Gsm : 05302865343
Mail : mosspa34@gmail.com

SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ…

Hakkımızda

Müşterinin sipariş ve istekleri doğrultusunda Türkiye ve Yurt dışından gelen Hasta Karyolası, evde hasta yatağı, havalı yatak, hasta yatağı, siparişlerini en iyi şekilde üretip  ve teslimatı yapmış olmaktan firmamız MOSSPA onur ve gurur duymaktadır.
Mosspa her zaman kaliteyi müşterisine en uygun fiyata sunmayı ilke belirlemiştir.

Call Now ButtonHemen Teklif Alın..