Hasta Yatağı Üsküdar

Hasta Yatağı Üsküdar

Hasta Yatağı Kiralama Üsküdar 05539554343 – 05302865343

Hasta Yatağı Kiralama Üsküdar 05539554343 – 05302865343

Elektrikli Hasta karyolası söz konusu olduğunda hastanın kısa süreli ya da uzun süreli kullanımı düşünülmeksizin bu ihtiyaca cevap vermek son derece büyük önem göstermektedir. Zira kısa süreli de olsa kırıklara bağlı olarak oluşacak olan hasta yatağı kullanımı dikkate alınmadığı durumlarda hastanın bütünü ile sağlığının etkilenmesi anlamını taşıyacaktır.


Elektrikli Hasta karyolası kullanımında en çıkan gurup olan hastaneler ve bakım evleri için olduğu gibi evde kullanılacak olan hasta yatakları içinde hizmet sunan firmamız üretim ve montaj adımlarını tamamlayan ekipleri ile son derece büyük bir projeye imza atmaktadır. İnsan sağlığının kritik önem taşıdığı düşünüldüğünde tedbirlerin maksimum düzeyde arttırılmasını düşünen yapımız ile bir hastanın ihtiyaç duyabileceği tüm detaylara uygun hareket ediyoruz.

Medikal Ürünler ile Hasta Tedavisi

Hastaların tedavi sürecinde zorunlu olarak kullanması gereken ilaçlar olduğunu söyleyebiliriz. Ancak hastalığın türüne göre tedavinin nasıl gerçekleşeceği de değişebiliyor. Tedavi için oluşturulmuş olan nebulizatör cihazı, hastaların kullanması gereken ilaçların farklı bir yolla vücuduna ulaşmasını sağlıyor. Bu cihaz sayesinde ses dalgaları ya da basınçlı hava ile ilacın solum yoluyla vücuda aktarımı mümkün oluyor. Bu sayede sıvı olan bir ilaç hava yoluyla hastaya ulaştırılıyor.

Hasta Bakımında Kullanılacak Ürünler

Yatan hastalar için temel ihtiyaçların büyük problem olduğunu söyleyebiliriz. Bu sebeple çok sayıda ürün ile hasta bakımı kolaylaştırılıyor. Bakım için tuvalet ihtiyacının çeşitli ürünlerin kullanımı ile yapıldığını biliyoruz. Hijyenik bir çözüm olması için bu anlamda geliştirilmiş olan fazlaca medikal malzeme bulunuyor. Hasta bezi kullanımı tuvalet ihtiyacı için yaygın olarak temin ediliyor. Ancak hasta bezlerinin de kendi içinde değişen çok fazla özelliği bulunuyor. Bezin hava alan bir yapısının olması, hastanın başka problemler ile karşılaşmaması açısından önemlidir. Emici yüzeyi sayesinde, hastanın tuvalet ihtiyacını karşılamasında mikrop kapsamı gibi bir sorun yaşamasının önüne geçilmiştir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  İki Motorlu Hasta Yatağı

Hasta bakımında dikkat edilmesi gereken en önemli özellik, hasta bakımının niteliğidir. Yatan hastaların mikrop kapmaması, bağışıklık sisteminin her zaman güçlü tutulması; hastaya bakan kişi ile alakalıdır. Hasta bakımı için gerekli bilgileri sağlık personelleri verecektir. Sağlıklı bakım ürünlerini Ataşehir medikal aracılığıyla elde edebilirsiniz.


Elektrikli Hasta karyolası konusunda her zaman en kaliteli ve dayanıklı elektrik motorlarını kullanan firmamız maksimum 250 kilogram ağırlığa destek sunacak şekilde dizayn edilen hareketli bölümlerde bir hastanın ihtiyacı olan tüm manevraları sorunsuz yapabilmesi için uygun ortam hazırlıyor. Elektrikli Hasta karyolası boyutları düşünüldüğünde de son derece faydalı hizmetlere imza atan ekiplerimiz bu yönü ile bakıldığında da hastaların yaşayacakları oda ve ortamda maksimum ferahlığa ve konfora sahip olabilmesini amaçlıyor. 220 Santimetreye ulaşabilen boyutları yanı sıra 2 metreyi bulan uzunluğu ile elektrikli hasta yataklarında konfor ve ferahlık sunuyor.

Hareketli Elektrikli Hasta Yatağı Kiralama

Elektrikli Hasta Yatağı üreten aynı zamanda montajını da yapan bir firma olarak daima müşterilerimize en iyisini sunmak üzere yola çıkmış durumdayız. Bu yönü ile bakıldığında hastaların hareketli aksamlar ve parçalara sahip olması büyük önem taşımaktadır. Sırt ve ayak bölgesinde yer alan özel manevra alanları sayesinde yükseklik ayarlama olanağı sağlanmaktadır. Sırt bölgesinde 65 santime ulaşan yükseklik ayarlama olanağı kişinin yemek yiyebilecek pozisyona erişmesi için yeterli olacaktır. Elektrikli Hasta Yatağıkonusunda üretimlere her zaman hasta konforunu dikkate alarak imza atan firmamız ayrıca ihtiyaç durumunda yatağın yer aldığı bölümün değişebilmesi için özel tekerlekler ile destek sunmaktadır. Bu sayede dilediğinizde hasta yatağını bir başka bölüme sürüklemeniz mümkün olacaktır.

Kiralık Metal Korkuluklu 2 Motorlu Hasta Karyolası 

Kiralık Alüminyum Korkuluklu 2 Motorlu Hasta Karyolası 

Kiralık Abs Başlık ve Ayak Uçlu Alüminyum Korkuluklu 2 Motorlu Hasta Karyolası 

Dikkatinizi Çekebilir ;  Ev Tipi Hasta Yatağı

Kiralık Abs Başlık ve Ayak Uçlu 4 Parça Korkuluklu 2 Motorlu Hasta Karyolası 

Kiralık Asansörlü Abs Başlık ve Ayak Uçlu 4 Parça Korkuluklu 3 Motorlu Hasta Karyolası 

Kiralık Asansörlü Abs Başlık ve Ayak Uçlu 4 Parça Korkuluklu 4 Motorlu Hasta Karyolası 

Hasta yatakları İstanbul sınırları içinde kiralama yapılır, firmamızı aramanız yeterli olacaktır.
Nakliye ve kurulum firmamıza aittir.
Fetih Mah Somuncu Baba Sok No : 53 Ataşehir – İstanbul
İletişim : 02164052525 – 02164052828 – 02164052545 – 05302865343 

Üsküdar ilçe sınırlarında yatan hasta malzemeleri ve medikal ürünleri medikalblog medikalden temin edebilirsiniz.

Hasta Yatağı Acıbadem Mahallesi, Hasta Yatağı Ahmediye Mahallesi, Hasta Yatağı Altunizade Mahallesi, Hasta Yatağı Aziz Mahmut Hüdayi Mahallesi, Hasta Yatağı Bahçelievler Mahallesi, Hasta Yatağı Barbaros Mahallesi, Hasta Yatağı Beylerbeyi Mahallesi, Hasta Yatağı Bulgurlu Mahallesi, Hasta Yatağı Burhaniye Mahallesi, Hasta Yatağı Cumhuriyet Mahallesi, Hasta Yatağı Çengelköy Mahallesi, Hasta Yatağı Ferah Mahallesi, Hasta Yatağı Güzeltepe Mahallesi, Hasta Yatağı İcadiye Mahallesi, Hasta Yatağı Kandilli Mahallesi, Hasta Yatağı Kısıklı Mahallesi, Hasta Yatağı Kirazlıtepe Mahallesi, Hasta Yatağı Kuleli Mahallesi, Hasta Yatağı Kuzguncuk Mahallesi, Hasta Yatağı Küçük Çamlıca Mahallesi, Hasta Yatağı Küçüksu Mahallesi, Hasta Yatağı Küplüce Mahallesi, Hasta Yatağı Mehmet Akif Ersoy Mahallesi, Hasta Yatağı Mimar Sinan Mahallesi, Hasta Yatağı Murat Reis Mahallesi, Hasta Yatağı Salacak Mahallesi, Hasta Yatağı Selamiali Mahallesi, Hasta Yatağı Selimiye Mahallesi, Hasta Yatakları Sultantepe Mahallesi, Hasta Yatakları Ünalan Mahallesi, Hasta Yatakları Validei Atik Mahallesi, Hasta Yatakları Yavuztürk Mahallesi, Hasta Yatakları Zeynep Kamil Mahallesi,

Hasta Yatağı Üsküdar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Previous post Hasta Yatağı Fiyatları İstanbul
Next post 3 Motorlu Abs Hasta Karyolası

Sosyal Medya Takip Linklerimiz.

Kiralık Hastane Tipi Hasta Yatakları

Kiralık Hastane Tipi Hasta Yatakları İstanbul Whatsapp +905302865343
Farklı hastane tipi 3 – 4 motorlu hasta karyolası İSTANBUL içinde kiralama olarak tedarik edebilir aynı gün adrese kurulumu ve teslimatı yapılmaktadır.

Motorlu Hasta Yatağı Sipariş

Motorlu Hasta Yatağı Sipariş Hattı +905302865343
Ürün siparişi için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.
Firmamızı sabit numaralardan arayarak ürün hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Android veya iOS yazılımlı akıllı telefonu olan müşterilerimiz, satış departmanında çalışan arkadaşlara sosyal medya whatsapp, instagram, linkedin, twitter, skype, facebook, youtube  vb… alanlardan bize ulaşabilirsiniz.
Mobil Tel : +905302865343 – +905323779307
Whatsapp Hattı : +905539554343

Medikal Blog Store
Mağaza İletişim / Store Info
Yetkili: Mehmet SÖYLER
Fetih Mah. Kars Sok. No:7/B
Ataşehir-İSTANBUL
Tel : 02163498080
Gsm : 05302865343
Mail : mosspa34@gmail.com

SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ…

Hakkımızda

Müşterinin sipariş ve istekleri doğrultusunda Türkiye ve Yurt dışından gelen Hasta Karyolası, evde hasta yatağı, havalı yatak, hasta yatağı, siparişlerini en iyi şekilde üretip  ve teslimatı yapmış olmaktan firmamız MOSSPA onur ve gurur duymaktadır.
Mosspa her zaman kaliteyi müşterisine en uygun fiyata sunmayı ilke belirlemiştir.

Call Now ButtonHemen Teklif Alın..