Kiralık Hasta Yatağı Fiyatları ✔️

Kiralık Hasta Yatağı Fiyatları İstanbul 05302865343

Hastane konforunu evinizde yakalamak istermisiniz?

Taburcu olan hastaların, evde istirahat ve bakımlarında geçen süre içinde hijyen, temizlik, bakım ve konforu çok önem arz etmektedir.

Hasta yatağı neden kiralanır?

Tavsiyemiz kısa süre yatacak (1 – 3 ay) hastaların, hasta yatağını kiralamasıdır, en ekonomik hasta karyolasının satın alma fiyatı 1750 tl’ + kdv den başladığını düşünürsek, kiralama hizmetinin tümü nakliye ve kurulum dahil aylık 300 tl’den başladığını düşündüğümüzde kısa zamanlı yatışlarda kiralama yapmak hasta yakınları açısından her zaman hesaplı gelmektedir.

Genel olarak hasta yataklarının özellikleri ve hasta bakımında kolaylıkları nelerdir?

Mega kent İstanbul’da sanılandan çok evde bakımı yapılan yaşlı ve hasta bulunmaktadır, hastaların günlük ihtiyaçları olan yemek, su, kitap, laptop kullanma gibi durumlarda hasta karyolası etken olmaktadır.

Kiralık hasta karyolasının hastaya faydaları nedir?

Hasta karyolasının motorlu ve kumandalı oluşu hastayı oturur vaziyette getirir, hasta, tv, mecmua, gazete gibi sosyal etkinliklerin takibini rahatlıkla sağlamaktadır, hasta yatağı fonksiyonları ile yemek ve sıvı alımında kolaylık sağlamaktadır, ayak kısmı diz altından itibaren kumanda tuşu ile hareket ettirilir kısacası yatak, hastanın yatma esnasında konforunu sağlamış olur.

İstanbul için kiralık hasta yatağı fiyatları

Kiralamak istediğiniz yatak çeşidi, talep edilen bölge, kullanma süresi gibi nedenler ile kiralama fiyatları değişkenlik göstermektedir. Örnek vermek gerekirse 2 motorlu hasta karyolası ile 3 motorlu hasta yatağının kiralama ücretleri farklılık gösterir, aynı şekilde istanbul’un dış semtlerinde ikamet eden hasta ile merkezi bölgelerde kullanılacak kiralık hasta yatağı arasında her zaman fiyat farkı olacaktır.

İstanbul için kiralık hasta yatağı fiyatları

Kiralama fiyatları ve ayrıntılı bilgi için firmamız çalışanları ile irtibat içinde olursanız, daha detaylı bilgi sahibi olmuş olursunuz.

İletişim numaralarımız:

Dikkatinizi Çekebilir ;  Kiralık Hasta Karyolası Adalar

02164052525

02164052545

02163498080

Mobil ve Whatsapp Hatlarımız :

📞 05323779307

📞05302865343 den bizlere ulaşabilir ve destek alabilirsiniz.

♻️ Kiralık Hasta Yatağında Hijyen ve Temizlik ♻️

Hasta karyolası müşteriye gönderilmeden e sonra yatma şiltesi ile beraber ambalaj streç film sarılır ve nakli esnasında kirlenme, mikroplardan korunmuş olur.

Hasta yatağı genel özellikleri nelerdir?

👉 2 Motorlu kumandalı ekonomik tip hasta yatağı

El kumandası ile baş kısmı 70 derece hareket ederek hastayı oturur vaziyette getirir, ayak kısmını v pozisyonunda hareket ettirir, baş ve ayak kısımlarında yatağın kaymasını engelleyen metal/ahşap başlık, ayak ucu bulunur, yan kısımlarda hastanın tutunmasını sağlayan ve ayrıca düşmesini engelleyen korkuluklar mevcuttur, yine baş ucunda çift aparatlı serum askılı monte edilir, alt kısıma gelince 4 adet hareket kabiliyeti yüksek (oda içinde hasta karyolasını yer değiştirmeye yarayan) 10 cm tekerlekler bulunmaktadır.

2 Motorlu kumandalı ekonomik tip hasta yatağı

👉 3 Motorlu kumandalı asansörlü hasta yatağı

El kumandası ile hasta yatağını yükselip alçalan (15 – 20 cm) asansör hareketini sağlar, baş kısmı 70 derece hareket ederek hastayı oturur vaziyette getirir, ayak kısmını v pozisyonunda hareket ettirir, baş ve ayak kısımlarında yatağın kaymasını engelleyen metal/ahşap/abs başlık, ayak ucu bulunur, yan kısımlarda hastanın tutunmasını sağlayan ve ayrıca düşmesini engelleyen abs korkuluklar mevcuttur, yine baş ucunda çift aparatlı serum askılı monte edilir, alt kısıma gelince 4 adet hareket kabiliyeti yüksek (oda içinde hasta karyolasını yer değiştirmeye yarayan) 10 cm tekerlekler bulunmaktadır.

3 Motorlu kumandalı asansörlü hasta yatağı

👉 4 Motorlu kumandalı asansörlü ve trendelenburg özellikli hasta yatağı

El kumandası ile hasta yatağını yatma yüzeyinin tümünü baş veya ayak yönünde hareket ettirir, yükselip alçalan (15 – 20 cm) asansör hareketini sağlar, baş kısmı 70 derece hareket ederek hastayı oturur vaziyette getirir, ayak kısmını v pozisyonunda hareket ettirir, baş ve ayak kısımlarında yatağın kaymasını engelleyen metal/ahşap/abs başlık, ayak ucu bulunur, yan kısımlarda hastanın tutunmasını sağlayan ve ayrıca düşmesini engelleyen abs korkuluklar mevcuttur, yine baş ucunda çift aparatlı serum askılı monte edilir, alt kısıma gelince 4 adet hareket kabiliyeti yüksek (oda içinde hasta karyolasını yer değiştirmeye yarayan) 10 cm tekerlekler bulunmaktadır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Hasta Karyolası Kiralık İstanbul

Hasta yatağını kiralama nasıl yapılır?

Kiralama esnasında hasta ve hasta yakınından senet, kimlik fotokopisi, imzalı evrak gibi yazılı matbu teklif ve talep edilmez, Sipariş verirken dikkat edilecek konu başlıkları, whatsapp üzerinden ilgili arkadaşlarla yatağın görseli üzerinde mutabık kalmak, ücretlendirme ve adres konusunda anlaşılır şekilde yazışmak, kiralamış olduğunuz hasta yatağını arkadaşlarımız gelip kurulumunu yapmaktadır, ilk ayın kiralama ücretini elden teslim alınır, 2/3 ay havale veya elden ödeme alınır, kiralama süre bitiminde alınan ücret kadar fatura tarafınıza tanzim edilir.

Hasta yatağı arıza yaparsa teknik destek ekibi sizlere 7/24/365 gün destek sağlar. Hasta ve hasta yakını mağdur bırakılmaz.

Hasta yatağı youtube video

kiralık hasta karyolası, kiralık hasta karyolası kadıköy, kiralık hasta karyolası fiyatları, kiralık hasta karyolası ümraniye, kiralık hasta karyolası istanbul, satılık hasta karyolası, kiralık hasta yatağı, kiralık hasta yatağı fiyatları, kiralık hasta yatakları, kiralık hasta yatağı ataşehir, kiralık hasta yatağı göztepe, kiralık hasta yatağı maltepe, satılık hasta yatağı kartal, kiralık hasta yatağı küçükyalı, kiralık hasta yatağı dudullu, kiralık hasta yatakları sultanbeyli, kiralık hasta karyolası, hasta karyolası kiralama

mehmet
  • mehmet
  • Medikal hareketli motorlu kumandalı hasta yataklarını toptan ve perakende olarak firmamızdan temin edebilirsiniz.
    medikalblog store

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif Alın..