Medikalblog Store

Medikalblog Store 02164052525

Anadolu yakası medikal firmaları içinde yer alan medikalblog store sizlere tüm medikal ürünleri, medikal sarf malzemeleri, toptan medikal ürünleri, Hasta yatağı, hasta karyolası, hasta divanı, elektrikli yataklar, hastane malzemelerini en ekonomik fiyata 1.elden temin etmektedir. konusunda deneyimli ve uzman arkadaşlar senelerin verdiği tecrübeye dayanarak sizlere satın almak, sormak veya danışmak istediğiniz medikal ürün konusunda yardımcı olacaklardır.

Medikalblog Store Hasta Yatağı 

Biz kimiz ?
Vizyonumuz 
2010 yılından süregelen tüketicilerimizin, tedarikçi olduğumuz firmaların, hastanelerin ve sağlık kuruluşlarının, hastaların, çalışanlarımızın ve müşterilerimizin her zaman yüzünü güldüren, memnun eden satış politikası, modern ve kaliteli hizmet anlayışında öncülüğü üstlenen, koşulsuz tatmin ve memnuniyeti ile verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye’de en iyisi olarak, örnek şirket olmaktır.

Misyonumuz
İş gücü potansiyelini; yüksek performanslı, etkili ve verimli kullanarak; bilimsel, teknolojik, organizasyonel ve pazarlama inovasyona yönelik yatırım ve çalışmalarıyla; kritik tedavilerdeki uzmanlığını yüksek teknoloji gerektiren ürünlerle birleştirmek. “Sağlıklı ve kaliteli yaşamın öncüsü olmak” ile beraber, dünya standartlarında ve global gelişmeye uygun ürün ve hizmetleri sunarak, sizleri hayata bağlamaya devam etmektir.

Değerlerimiz
Firmamızın, vizyon ve amaçlarımıza ulaşmamızda yol gösteren ve çalışanlarımızın içselleştirerek iş ve yaşam biçimi haline getirdikleri değerlerimiz;
– Dürüst, güvenilir,
– Yüksek iş ahlakı,
– Lider, öncü ve yenilikçi,
– Kişisel ve mesleki gelişimi takip eden,
– Sorumluluk almayı ve yaratıcılığı destekleyen
– Topluma, insana, çevreye saygılı ve duyarlı,
– Müşteri odaklı ve kaliteli hizmet sunan,
– Şeffaf,
– Prensipli, olmaktır.

medikalblog store”, tamamen kendine özgü bir sistemle ve şirket içinde belirlenen genel prensipler doğrultusunda, kısa-orta ve uzun vadeli planlarıyla lider olmayı hedefleyen, şirket sorumluluklarını üstlenen bir firmadır.
medikalblog store”, müşterilerine, çalışanlarına, partner firmalarına, kamuya ve topluma olan sorumluluklarını bilen ve %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle, çalışanlarıyla ekip halinde birlik ve beraberlik içinde çalışmalarını sağlamayı her zaman ilke edinmiştir.
Özetle,
Müşteri ihtiyaçlarını hızlı, etkin, kaliteli çözümlerle karşılayarak, çalışmakta olduğumuz firmaların tedarikçisi olmak ve yarattığımız değeri istikrarlı bir biçimde devam ettirmektir.

Call Now ButtonHemen Teklif Alın..