Sahibinden Satılık ikinci El Hasta Yatakları

Sahibinden Satılık ikinci El Hasta Yatakları İstanbul Fiyatları 02164052545 – 05302865343

Evde yatan hastalara kolaylık sağlayan elektrikli, hareketli, kumandalı hasta Karyolaları istanbul bölgesinde hizmetinize sunulmaktadır.

Elektrikli hasta yatağı söz konusu olduğunda hastanın kısa süreli ya da uzun süreli kullanımı düşünülmeksizin bu ihtiyaca cevap vermek son derece büyük önem göstermektedir. Zira kısa süreli de olsa kırıklara bağlı olarak oluşacak olan hasta yatağı kullanımı dikkate alınmadığı durumlarda hastanın bütünü ile sağlığının etkilenmesi anlamını taşıyacaktır.

Elektrikli hasta yatağı kullanımında en çıkan gurup olan hastaneler ve bakım evleri için olduğu gibi evde kullanılacak olan hasta yatakları içinde hizmet sunan firmamız üretim ve montaj adımlarını tamamlayan ekipleri ile son derece büyük bir projeye imza atmaktadır. İnsan sağlığının kritik önem taşıdığı düşünüldüğünde tedbirlerin maksimum düzeyde arttırılmasını düşünen yapımız ile bir hastanın ihtiyaç duyabileceği tüm detaylara uygun hareket ediyoruz.

Elektrikli hasta yatağı konusunda her zaman en kaliteli ve dayanıklı elektrik motorlarını kullanan firmamız maksimum 250 kilogram ağırlığa destek sunacak şekilde dizayn edilen hareketli bölümlerde bir hastanın ihtiyacı olan tüm manevraları sorunsuz yapabilmesi için uygun ortam hazırlıyor. Elektrikli hasta yatağı boyutları düşünüldüğünde de son derece faydalı hizmetlere imza atan ekiplerimiz bu yönü ile bakıldığında da hastaların yaşayacakları oda ve ortamda maksimum ferahlığa ve konfora sahip olabilmesini amaçlıyor. 220 Santimetreye ulaşabilen boyutları yanı sıra 2 metreyi bulan uzunluğu ile elektrikli hasta yataklarında konfor ve ferahlık sunuyor.

Elektrikli hasta yatağı Hareketli Bölgeler 

Elektrikli hasta yatağı üreten aynı zamanda montajını da yapan bir firma olarak daima müşterilerimize en iyisini sunmak üzere yola çıkmış durumdayız. Bu yönü ile bakıldığında hastaların hareketli aksamlar ve parçalara sahip olması büyük önem taşımaktadır. Sırt ve ayak bölgesinde yer alan özel manevra alanları sayesinde yükseklik ayarlama olanağı sağlanmaktadır. Sırt bölgesinde 65 santime ulaşan yükseklik ayarlama olanağı kişinin yemek yiyebilecek pozisyona erişmesi için yeterli olacaktır. Elektrikli hasta yatağı konusunda üretimlere her zaman hasta konforunu dikkate alarak imza atan firmamız ayrıca ihtiyaç durumunda yatağın yer aldığı bölümün değişebilmesi için özel tekerlekler ile destek sunmaktadır. Bu sayede dilediğinizde hasta yatağını bir başka bölüme sürüklemeniz mümkün olacaktır.

Dikkatinizi Çekebilir ;  3 Motorlu Hasta Yatağı

Metal Korkuluklu 2 Motorlu Hasta Karyolası 

Alüminyum Korkuluklu 2 Motorlu Hasta Karyolası 

Abs Başlık ve Ayak Uçlu Alüminyum Korkuluklu 2 Motorlu Hasta Karyolası 

Abs Başlık ve Ayak Uçlu 4 Parça Korkuluklu 2 Motorlu Hasta Karyolası 

Asansörlü Abs Başlık ve Ayak Uçlu 4 Parça Korkuluklu 3 Motorlu Hasta Karyolası 

Asansörlü Abs Başlık ve Ayak Uçlu 4 Parça Korkuluklu 4 Motorlu Hasta Karyolası 

Hasta yatakları istanbul sınırları içinde kiralama yapılır, firmamızı aramanız yeterli olacaktır.
Nakliye ve kurulum firmamıza aittir.
Fetih Mah Somuncu Baba Sok No : 53 Ataşehir – İstanbul
İletişim : 02164052525 – 02164052828 – 02164052545 – 05302865343 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonHemen Teklif Alın..